• Reklam
  • Reklam

Tuz atmıyoruz, oy atıyoruz

https://youtu.be/j92kU8N4qpA

16 Nisan’da yapılacak referandum için sanatçılardan oy atma çağrısı yapıldı. Tiyatro, dizi ve sinema dünyasının usta isimlerinin çağrıda bulunduğu videoda 16 Nisan'da bir partiye değil ülkenin geleceğine 'oy atılacağı' vurgusu yapılıyor.

Özgürce yaşamak istiyoruz, geleceğimize oy atıyoruz

Tiyatro, dizi ve sinema dünyasından ünlü isimler hazırladıkları video ile 16 Nisan’da düzenlenecek referandumda sandığa gitme çağrısı yaptı. Sanatçılar, “Özgürce ve barış içinde yaşamak istiyoruz, geleceğimize oy atıyoruz” dedi.

Demet Akbağ, Fırat Tanış, Nur Sürer, Cengiz Bozkurt, Hasibe Eren gibi usta oyuncular referandumda herkesi sandık başına gitmeye çağırdığı bir video yayınladı.

Hasibe Eren, Nusret'le özdeşleyen tuz dökme hareketini yapıp, "yemeğe tuz atmıyoruz" dedi. Repliği başka bir oyuncu, "oy atıyoruz" diyerek tamamladı.

Videoda, sanatçılar şunları söyledi:

16 Nisanda ne yapıyoruz? Oy atıyoruz. Bu ülkede nasıl yaşayacağımıza kim karar verecek? Sen, ben. İşte bu konuda seçim yapmak için oy atıyoruz. Yemeğe tuz atmıyoruz. Denize taş atmıyoruz. Oy atıyoruz. Özgürce ve barış içinde yaşamak istiyoruz. Bu referandumda rakip partiye gol atmıyoruz. Geleceğimize oy atıyoruz.

 


Bu video 1483 defa izlenmiştir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir