56 ÜLKEYE İHRACAT YAPAN AKANSU GROUP’A EN İYİ GROUP ŞİRKET ÖDÜLÜ

*ŞİRKETİ 56 ÜLKEYE İHRACAT YAPAN İŞ ADAMI AKANSU: KAYSERİ MARKASINI TÜM DÜNYAYA DUYURUYORUZ
 Tarih: 18-05-2022 17:45:46
56 ÜLKEYE İHRACAT YAPAN AKANSU GROUP’A EN İYİ GROUP ŞİRKET ÖDÜLÜ

Kayseri’nin ve Türkiye’nin bir asırlık çınar Akansu Group, 2021 Kayseri’nin En’leri ödül törenine damga vurdu. Bünyesindeki 5 şirketle 56 ülkeye ihracat yapan dev firma En İyi Grup Şirketi ödülünü aldı. Şirketin yönetim kurulu başkanı Yılmaz Akansu, konuşmasında Kayseri’yi düm dünyada marka haline getirme yolunda olduklarını ve bunun için çok çok çalışıp ileri adımlarının devam edeceğini söyledi.

 

 

2021 Kayseri’nin En’leri Ödül Töreni dün akşam saatlerin çok sayıda iş adamı, sivil toplum kuruluşu ve şehrin önde gelenleriyle birlikte gerçekleştirildi.  2021 Yılının En’leri ödül töreninde 107 yıllık geçmişiyle öne çıkan Akansu Group Yılın En İyi Grup Şirketi Ödülü’ne layık görüldü. Ödül kurum adına Akansu Group Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Akansu tarafından teslim alındı.

 

56 ÜLKEYE İHRACAT

 

Ödülü teslim alan Yılmaz Akansu, 1915 yılında kurulduktan sonra şu anda 5 şirketiyle tüm dünyada 56 ülkeye ihracat yaptıklarını belirterek kendilerinden sadece Kayseri’de değil küresel çapta tüm dünyada söz ettirdiklerini söyledi.

 

“KAYSERİ’Yİ TÜM DÜNYADA MARKALAŞTIRIYORUZ”

 

Akansu Group’un bir asırlık geçmişine vurgu yapan Akansu, Kayseri şehrinin, Kayseri markasının tüm dünyada duyulmasına etki ettiklerini de bildirdi.

 

“BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

 

Biz Büyük Bir Aileyiz sloganı ile 107 yıllık tarihinde önceliğinin ülkeye ve millete hizmet etmek olduğunu her fırsatta dile getiren ve bundan da gurur duyduğunu belirten Akansu Group Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Akansu, törendeki teşekkür konuşmasında bu konuya yine vurgu yaparak ödülünü teslim aldı.

 

 

AKANSU GROUP KİMDİR?

 

Bir asırı geçen sürede birçok başarılara imza atan Akansu Group başta cam olmak üzere, altyapı üstyapı polietilen ve pvc boru imalatının yanı sıra pencere, kapı profil sektörlerinde de dünya kalite standartları çerçevesinde üretim faaliyetlerinde bulunmaktadır.

 

Akansu Group, bünyesinde toplamda 150 kişiden fazla kişiyi istihdam ederek ve bu sene sadece plastik boru sektöründe 15 milyon dolara yakın ihracat hedefleyerek, ticari menfaatlerinin ötesinde 4 kuşak boyunca ülke ekonomisine yaptığı katkılar ile ön plana çıkmaktadır.

  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI