şişli escort

Acılı baba 7 yıldır oğlunun katilini arıyor

Ahmet Emre Çavuş, İstanbul'un Sultangazi ilçesindeki Gazi Mahallesi'nde 2 Ağustos 2015 akşamı, arkadaşlarıyla yolda yürüdüğü sırada nereden geldiği belli olmayan bir kurşunla boynundan yaralandı. Omuriliğinin zedelendiği ve vücudunun yüzde 99'unun felç kaldığı olay gerçekleştiğinde 17 yaşındaydı. Vurulmasının ardından ilk yedi ayı Cerrahpaşa Tıp Fakültesi yoğun bakım ünitesinde olmak üzere iki yıl tedavi gördü ve 13 Ağustos 2017'de vefat etti.
 Tarih: 27-11-2022 16:17:54
Acılı baba 7 yıldır oğlunun katilini arıyor

Ahmet Emre Çavuş, İstanbul'un Sultangazi ilçesindeki Gazi Mahallesi'nde 2 Ağustos 2015 akşamı, arkadaşlarıyla yolda yürüdüğü sırada nereden geldiği belli olmayan bir kurşunla boynundan yaralandı. Omuriliğinin zedelendiği ve vücudunun yüzde 99'unun felç kalmasına neden olan olay gerçekleştiğinde 17 yaşındaydı. Vurulmasının ardından ilk yedi ayı Cerrahpaşa Tıp Fakültesi yoğun bakım ünitesinde olmak üzere iki yıl tedavi gördü 13 Ağustos 2017'de vefat etti .

İstanbul Sultangazi’de 2015 yılında yolda yürürken bir magandanın tabancasından çıkan kurşunla ağır yaralanan Ahmet Emre Çavuş, 2 yıl 11 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti.

Baba gazeteci Bülent Çavuş, şu ifadeleri kullandı:

Bireysel Silahlanmaya Hayır Platformu Başkanı Gazeteci Bülent Çavuş, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: ''Yeter artık nasıl bir ülke olduk? Oğlum Ahmet Emre Çavuş için 7 yıldır adalet arıyoruz. İstanbul Emniyet Müdürlüğü, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, hükümet, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kör, sağır ve dilsiz olmuşlar. Biz aile olarak yılmadan 7 yıldır oğlumuza bunu yapanı arıyoruz ama maalelsef adalet yok. Şimdi biz ailesi olarak size soruyoruz: Sesimi duyan var mı? Benim oğlumu kim vurdu?" 'ifadelerini kullandı.

AHMET EMRE ÇAVUŞ KİMDİR?

Ahmet Emre Çavuş Aslen Sivaslı 26 Mayıs 1998 İstanbul Sultangazi 75. Yıl Mahallesinde dünyaya geldi. İlk orta eğitimini yaşadığı mahallede tamamladı. Lise eğitimini GOP Sağlık Meslek Lisesinde başladı.

11. Sınıf öğrencisiyken 2 Ağustos 2015 tarihinde gece yaşadığı mahallede arkadaşları ile yolda yürürken bir magandanın tabancasından çıkan kurşunla omuriliği zedelenerek felç olan Ahmet Emre Çavuş İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde 7 ay yoğun bakımda tedavi gördü.Bu zor tedaviyi başarıyla geçen genç daha sonra Şişli'de Özel Ornöram Fizik Tedavi Merkezinde 1 Yıl 5 Ay fizik tedavi gördü.

Ara ara değişik hastanelerde kısa süreli tedaviler gören Ahmet Emre 21 Haziran 2017 günü ameliyat için tekrardan Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde 2 büyük ameliyat geçirdi.

Ameliyatlar başarılı geçti.Uzun süre Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavisi devam etti 13 Ağustos 2017 gece aniden fenalaşan Ahmet Emre sabah 06:20 vefat etti. Ahmet Emre’yi Vuran Zanlı 2015 yılından beri Yakalanmadı Babası Bireysel Silahlanmaya Hayır Platformu Başkanı Gazeteci Bülent Çavuş ve Annesi Zeynep Çavuş Oğullarını Vefatından Sonra Hukuk mücadelesi veriyorlar.

Ahmet Emre 2 yıl 11 gün yaşamak için büyük mücadele verdi.

  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI