ADL PARK ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ

İSTANBUL SULTANGAZİ İLÇESİNDE YÜKSELEN VE BÖLGEDEKİ TEK AVM OLMA ÖZELLİĞİNE SAHİP OLACAK OLAN ADL PARK AVM
 Tarih: 27-01-2023 16:19:57   Güncelleme: 27-01-2023 16:20:57
ADL PARK ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ
600.000 kişilik nüfuslu Sultangazi ilçesinin sınırları içerisinde yer alan ve ADL PARK AVM Projesine ev sahipliği yapacak olan Uğur Mumcu mahallesinde bulunan Eski Edirne Asfaltı caddesi, doğrudan kesiştiği Sultançiftliği ve 50.yıl mahalleleri ile nüfusun can damarı konumundadır. Bu üç mahalle 60.564 kişi/km2 yoğunluğa sahiptir.
15 mahalle bulunan semtin kalabalık nüfusuna sahip üç mahallesinin kesişiminde Uğur Mumcu Mahallesi Eski Edirne Asfaltı Caddesi üzerinde yer alan proje güneyinde 50.Yıl, doğusunda Sultançiftliği mahalleleri bulunur. Ulaşım; İstanbul için merkez sayılan yerlere (Eminönü, Beyazıt, Topkapı, Mecidiyeköy, Taksim, Fatih, Vezneciler) otobüs ile ayrıca Topkapı'ya kadar da tramvay imkânı mevcuttur.
Proje Eski Edirne Asfaltı caddesi üzerinde iş merkezleri, bankalar, marketler, kafeler, giyim firmaları, düğün salonları, eczaneler ve daha bir çok alanda faaliyet gösteren mağaza ve dükkanların bulunduğu aynı zamanda tramvay, otobüs, minibüs, yürüyüş ve ulaşım hattı üzerinde ticaret ve insan yoğunluğunun merkezinde yer alıyor.
Hastane, okul, kültür merkezi, dershane, belediye, muhtarlık, aile sağlığı merkezi gibi sağlık, eğitim ve kamu hizmet binalarının tam ortasına konumlanıyor.
Projenin kuzeydoğusunda bulunan Sultangazi Merkez Camii ise bölgedeki en büyük camii olma özelliğine sahip olmakla birlikte büyük bir cemaate sahip.
Kuzeyinde akaryakıt istasyonu bulunan, araç trafiğinin yoğun olduğu ve araç park sorunu olan caddede alışveriş yapmak ve sosyal imkanlardan faydalanmak isteyenlere 320 araçlık park yeri imkanı sunarak bir cazibe merkezi oluşturuyor.
  HABER VİDEOSU
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER TANITIM Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI