BAŞAKŞEHİR’DE ÖZDEMİR BAYRAKTAR BİLİM KÜLTÜR VE YAŞAM PARKI AÇILIYOR

BAŞAKŞEHİR’DE ÖZDEMİR BAYRAKTAR BİLİM KÜLTÜR VE YAŞAM PARKI AÇILIYOR
 Tarih: 04-06-2024 20:31:47
BAŞAKŞEHİR’DE ÖZDEMİR BAYRAKTAR BİLİM KÜLTÜR VE YAŞAM PARKI AÇILIYOR

Başakşehir Belediyesi, ilçeye yeni bir eğitim merkezi daha kazandırdı. Milli teknoloji hamlemizin öncülerinden Özdemir Bayraktar’ın isminin yaşatıldığı Özdemir Bayraktar Bilim Kültür ve Yaşam Parkı’nın açılışı için geri sayım başladı. Deneyap Teknoloji Atölyesi’nin de yer alacağı merkez, her yaş grubundan Başakşehirli’nin ikinci evi olacak.

Mutluluğun şehri Başakşehir’de, hayat dolu kültür yaşam merkezlerine bir yenisini daha eklendi. İçerisinde yüzme havuzu ve kapalı spor alanları ile Türkiye Yüzyılı’nın genç beyinlerinin yetişeceği Deneyap Teknoloji Atölyesi’nin bulunduğu Özdemir Bayraktar Bilim Kültür ve Yaşam Parkı açılış için hazır hale geldi.

Deneyap Teknoloji Atölyesi kuruluyor

Milli teknoloji hamlemizin öncülerinden Özdemir Bayraktar’ın isminin yaşatılacağı Özdemir Bayraktar Bilim Kültür ve Yaşam Parkı’nda BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar ve BAYKAR Teknoloji Genel Müdürü Haluk Bayraktar öncülüğünde, Türkiye Yüzyılı’nın genç beyinlerini yetiştireceği Deneyap Teknoloji Atölyesi yer alıyor. Doğa Bilimleri, Matematik, Teknoloji, Tasarım ve Astronomi atölyelerine kadar tam 6 farklı atölye bulunuyor.

Bu mekanda yok yok!

Merkez içerisinde erkek ve kadın fitness, yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, kapalı halı saha ve kapalı spor salonu da yer alıyor. Anne-Çocuk Sınıfı ile 4-6 yaş çocuklar ve anneleri için keyifli etkinlikler, Bilgievi ile 8-14 yaş öğrenciler için kendilerini geliştirme imkânı sunuluyor. Başakşehir Kadın Aktivite Merkezi’nin (BAKMER) de yer aldığı merkezde 16 yaş üstü kadınlara dikişten, dil kurslarına kadar birçok alanda eğitimleri verilecek. Sanat kurslarında müzik, tiyatro ve görsel sanatlar alanında eğitimlerle de yer alıyor.

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Belediye Haberleri Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI