şişli escort

Başkan Erkan Oğuz '' Sultanşehir Futbol Kulübü'ne Kadın Eli değecek''

Sultanşehir Futbol Kulübü Başkanı Oğuz Erkan Cafe Loom'da yaptığı toplantıda 2022/2023 Futbol Sezonu için çalışma şekli, hedefleri ve projeleri hakkında bilgiler verdi.
 Tarih: 28-08-2022 20:58:52   Güncelleme: 28-08-2022 20:59:52
Başkan Erkan Oğuz '' Sultanşehir Futbol Kulübü'ne Kadın Eli değecek''

Sultanşehir Futbol Kulübü basın mensuplarıyla Cafe Loom'da kahvaltıda bir araya geldi. Kadınlara büyük önem veren Sultanşehir Spor Kulübü Başkanı Erkan Oğuz, " Kadınların elinin değdiği her şey güzelleşir " dedi.

Sultanşehir Spor Kulübü Başkanı Erkan Oğuz, Yeni icra kurulunu tanıttı ve görevlerini tanıtı. 

Sahamız Yok Lokalimiz Yok Başarılarımız Var

10 yıllık süreçte 
Sultangazi Belediye Başkanımız Av Abdurrahman Dursun Beyefendiyi ziyaret edip süreci anlattık ve bize yer sözü verdi. Şuan İnşaat halinde inşallah özlem ve hasret sona erecek Kendi evimizde Daha büyük başarıları elde edeceğiz. Bizlere değer veren herkese çok teşekkür eder. Güzel bir sezon geçirmemizi temenni eder. 
2022 – 2023 Futbol sezonu hedeflerini de açıklayan Kulüp Başkanı Erkan Oğuz, Bilindiği üzere 2012 yılında kurulan kulübümüz birçok olumsuzluğa rağmen bugüne kadar ayakta durmayı başardı. 10 yıllık bir kulüp düşünün lokaliniz yok, sahanız yok, antrenman ve maçlarınızı başkasının evinde yapıyorsunuz. Yani başkasının evinde misafirsin. Başkalarının evinde seviniyorsun, başkalarının evinde üzülüp gözyaşı döküyorsun. Bütün bunlara rağmen muhteşem şampiyonluklar yaşıyorsun. Bu sezon yeni başarıları yakalama uğraşı içerisindeyiz. Yeni yönetimimiz futbolcularımız ve teknik kadromuz buna hazır.
Bu İlçede Yakalanan Har Başarı Bizim İçin Değerlidir
Sultangazi’de faal olan 15 kulüp arasında başarılarıyla ilk beşe giren Sultanşehir spor kulübünün başarıları bununla sınırlı değil. Türkiye Futbol Federasyonu TFF U11 den U18’e kadar tüm kategorilerde mücadele eden kulüp yeni başarılara imza atmaya hazırlanıyor. Bu ilçede yakalanan her başarı bizim için çok değerlidir ve önemsiyoruz.

Sultanşehir Kulübü Ana Sponsoru Yavuz Selim Avcı’ya Teşekkür
Kulübümüze maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Yavuz Selim Avcı'da Kulübümüzün müdürlüğünü yapıyor gençler ile yakından ilgili hem sağlık hem de eğitim için destek oluyor. Hiçbir başarının tesadüfü olmadığını bizlere bir kez daha göstermiş oluyor.
Bal Liginde Mücadele Eden Kulüplerimize Başarılar Dilerim
Yıllardır Bal Liginde mücadele eden Sultangazi Spor ve Gazi Mahallesi Spor Kulüplerimizi tebrik eder 2022 – 2023 Futbol sezonunda başarılar dilerim” dedi.

Fotoğraf açıklaması yok.

 

  YORUMLAR 1 Yorum YORUM YAP
Hatice Kömürcü 28-08-2022 18:15:00

Oğuz hocamız süper bir hoca 2 buçuk aydır tanıyoruz ama o güzel yüreğini biz gördük basiralariniz öğrencilerinizle birlikte daim olsun ⚽⚽

  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI