Başkan Rıza Akpolat Çalışmaları Yerinde İnceledi

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat,Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek gerekli talimatları verdi.
 Tarih: 07-09-2021 20:12:14
Başkan Rıza Akpolat Çalışmaları Yerinde İnceledi

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat,Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek gerekli talimatları verdi.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat,Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Doğan Ender Topcuoğlu ile birlikte incelemelerde bulunduğu iş sahaları arasında bulunan, Nisbetiye Caddesi Düzenleme Projesi ,Veteriner İşleri Müdürlüğü Geçici Hayvan Bakım Evi,Engelli Kedi Ünitesi,Çırağan Caddesi Düzenleme Projesi ,Küçük Mecidiye Camii ile yenilenen Öz Ulus Taksi Durağı’nı  ziyaret etti ve çalışmalarını yerinde inceledi.


Çalışmalar hakkında açıklama yapan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, sosyal medya hesabından şunları söyledi: '' Güne; Meclis Üyemiz Devrim Alparslan,  Başkan Yardımcımız Ender Topçuoğlu ve ekiplerimizle Çarşı Kadın 1903 adına Suna Akyıldız’ı ziyaret ederek devam ettik, yapacağımız çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunduk.Ortaköy’de, yenilediğimiz Veteriner İşleri Müdürlüğü Geçici Hayvan Bakım Evi ve yeni kurulan Engelli Kedi Ünitemizi yerinde inceledik. Can Dostlarımıza verdiğimiz hizmeti geliştirmeye devam edeceğiz. Bugünün devamında İstanbul Büyükşehir Belediyesi  iş birliğimizle; Nisbetiye Caddesi Düzenleme Projesi kapsamında kaldırım ve yol çalışması ile Çırağan Caddesi Düzenleme Projesi kapsamında kaldırım yenileme ve ağaç dikim çalışmalarını inceledik. Çırağan Taksi Durağı’ndaki esnafımıza selam verdik.Bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştirdiğimiz Küçük Mecidiye Camii ile yenilediğimiz Öz Ulus Taksi Durağı’nı ziyaret ettik. Kar tuzlama ve küreme araçlarımızı denetledik; kışa hazırız.” İfadelerin Kullandı                CUMHURHABER.COM 

  HABER GALERİ
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Belediye Haberleri Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI