Ceren Özdemir Gençlik Merkezi’nde bahar dönemi kayıtları başladı

Açıldığı günden itibaren farklı kişiliklere ve kültürlere sahip olan gençlerin ortak noktada buluşmasını sağlayan Odunpazarı Belediyesi Ceren Özdemir Adalar Gençlik Merkezi, "Gençlere değer veriyor, gençlerle yükseliyoruz” sloganıyla çalışmalarına devam ediyor.
 Tarih: 16-03-2023 16:45:21
Ceren Özdemir Gençlik Merkezi’nde bahar dönemi kayıtları başladı

Şehrin tam merkezindeki konumu ile gençlere hizmet veren Odunpazarı Belediyesi Ceren Özdemir Adalar Gençlik Merkezinde, 2023 yılı bahar dönemi atölye kayıtları başladı.

 

Diksiyon, Ses eğitimi, Fotoğrafçılık, Yoga, Metin ve Senaryo Yazarlığı, Temel Oyunculuk, Kısa Film, İngilizce Speaking Club, İngilizce (A1, A2) ve Tango atölyelerinin yer aldığı Ceren Özdemir Gençlik Merkezinde bahar dönemi kayıtları başladı. 18-35 yaş sınırının bulunduğu atölyeler için son gün 22 Mart 2023 Çarşamba. Ücretsiz olan atölyelerde kontenjan sınırı bulunuyor.

 

 

CEREN ÖZDEMİR GENÇLİK MERKEZİ SİZİ BEKLİYOR

İstiklal Mahallesi Başarılı Sokak’ta bulunan Ceren Özdemir Adalar Gençlik Merkezinde kütüphaneden, dersliğe, dans ve tiyatro odasına kadar birçok alan bulunuyor. Tüm gençlerin kullanımına açık olan 5 katlı Ceren Özdemir Gençlik Merkezi’nde dört derslik, dans ve tiyatro salonu, dinlenme salonu ve bir de Önder Baloğlu Kütüphanesi bulunuyor. Ceren Özdemir Adalar Gençlik Merkezi, hafta içi 09.00 - 21.00, Cumartesi günü 10.00-21.00, Pazar günü ise 10.00-18.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Atölyeler ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar, mesai saatleri içinde 0 (222) 500 00 19 numaralı telefonu arayarak, bilgi alabilir. 

  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Odunpazarı Belediyesi Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI