şişli escort

İş İnsanı Volkan Reçber, Karadağ’da tutuklu

Muhtaç ve mazlum durumdaki herkesin insani ihtiyaçlarını karşılayan, Her sene üniversite öğrencilerine verdiği burslarla dikkat çeken hayırsever Alevi-Bektaşi Kimliği ile tanınan iş insanı Volkan REÇBER Karadağ’da gözaltına alındı.
 Tarih: 29-09-2022 14:50:04   Güncelleme: 05-10-2022 16:50:04
İş İnsanı Volkan Reçber, Karadağ’da tutuklu

Her Zaman Muhtaç ve mazlum durumdaki herkesin insani ihtiyaçlarını karşılayan, Her sene üniversite öğrencilerine verdiği burslarla dikkat çeken hayırsever  Alevi-Bektaşi Kimliği ile tanınan iş insanı Volkan REÇBER Karadağ’da gözaltına alındı.

Bir şunu diyen bir yazı 'ALLAH HAYIRLARIMIZI KABUL ETSİN VOLKAN REÇBER ALLESİ 1R' görseli olabilir

 

Afrika'da su kuyusu yaptıran,Her Yıl Düzenli Olarak ihtiyaç sahibi ailelere  Muharrem Ayından ve Ramazan ayı içerisinde kumanya yardımı yapan  mazlumların ve darda kalmışların yanında olan Alevi-Bektaşi Kimliği ile tanınan iş insanı Volkan REÇBER Karadağ’da gözaltına alındı.

Bir 1 kişi ve iç mekan görseli olabilir

İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamaya göre Emniyet Genel Müdürlüğü İnterpol-Europol Daire Başkanlığı Göz Altınan alınan , İş insanı Volkan REÇBER Karadağ’da tutuklu bulunuyor ve REÇBER Kendine ait resmi Pasaportu ile  yurt dışına çıktı ve Karadağ Interpol Birimi tarafından göz altınana alındığı ifade edildi.

Bir 1 kişi ve açık hava görseli olabilir

Türkiyede adalet ve yargı sistemi ile sorunlar yaşadığı bilinen Alevi inancına mensup, ‘’Her alevi benim akrabamdır’’ diyerek Alevi kimliğini her zaman ön planda tutan,İhtiyaç sahiplerine yaptığı yardımlar ile bilinen genç işadamı Volkan REÇBER İçişleri bakanlığının İnterpol müracaatı ile Karadağda tutuklandı,Volkan Reçber'in avukatları '' Eski tarihlerde hakkında verilmiş olan taraflı hükümlerden dolayı bu usulsüz ve prosedüre uygun olmayan işlemin yaptırıldığını belirti avukatları kararın siyasi sebeplerle çıkartıldığını ve müvekkillerinin mağdur edildiğini söylediler. 
 Volkan REÇBER in avukatları çıkarttırılan bu yakalama kararına sebep gösterilen mahkeme kararlarının hukuka ve kanunlara aykırı kararlar olduğunu söylemektedirler. İçişleri bakanlığından alınan bilgilere göre ise iade prosedürü bittikten sonra en kısa sürede Volkan REÇBER Karadağdan Türkiyeye iade ettirilecek.

Bir 9 kişi görseli olabilir

Bir 1 kişi ve sakal görseli olabilir

 

  HABER VİDEOSU
  HABER GALERİ
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI