KANSER HASTALARI LÖSEV İLE HAYATA TUTUNUYOR

LÖSEV’in yetişkin hastalara yönelik Türkiye çapında gerçekleştirdiği ‘Hayat Bağları’ projesi kapsamında düzenlenen etkinliklerle hastalar hayata tutunuyor. Türkiye çapında eşzamanlı yürütülen projeyle hastaların moral ve motivasyonunun artırılması hedefleniyor.
 Tarih: 30-01-2023 12:02:53
KANSER HASTALARI LÖSEV İLE HAYATA TUTUNUYOR

LÖSEV’in yetişkin hastalara yönelik Türkiye çapında gerçekleştirdiği ‘Hayat Bağları’ projesi kapsamında düzenlenen etkinliklerle hastalar hayata tutunuyor.  Türkiye çapında eşzamanlı yürütülen projeyle hastaların moral ve motivasyonunun artırılması hedefleniyor.

İstanbul’da Heykel Atölyesine katılan kanser hastaları, kursta verilen eğitimle kısa sürede farklı çalışmalar ortaya koyarak, hem moral buldu, hem de bir eser yaratmanın mutluluğunu yaşadı. Hastalıkla mücadelede daha güçlü olduklarını, atölyede iyi zaman geçirdiklerini söyleyerek LÖSEV’e teşekkür ettiler.

BÜYÜK MORAL KAYNAĞI

LÖSEV İstanbul Şubesi, proje kapsamında her ay yetişkin kanser tanılı hastalara moral etkinlikleri düzenlediklerini belirterek, “Çeşitli sanat alanlarında etkinliklerimiz oluyor. Bugün heykel atölyesi çalışmamız var. Hastalarımız bu şekilde moral ve motivasyon buluyor” dedi.
Bu tür etkinliklerin hastalıkla mücadelede büyük destek olduğunu dile getiren yetkililer bu zorlu süreçte her zaman hastalarının yanında olduklarını ifade etti.

  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SAĞLIK Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI