Sultangazi'deTavuk Dünyası Cadde Şubesi Açıldı!

Pandemiye rağmen şube yatırımlarını sürdüren Tavuk Dünyası, Sultangazi’de Uğur Mumcu Mahallesi Eski Edirne Asfaltı Caddesi No: 594/B hizmete aldığı yeni Cadde Şubesi restoranını açtı.
 Tarih: 07-11-2021 22:14:07
Sultangazi'deTavuk Dünyası Cadde Şubesi Açıldı!

Tavuk Dünyası, ülke genelinde 50’den fazla şehrinde olduğu gibi, İstanbul’daki yeni restoran yatırımlarına devam ediyor.Yılın başından bu yana İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasının farklı bölgelerindeki cadde restoranlarıyla, şube sayısını atırtan Tavuk Dünyası, yeni şubesini Sultangazi'de Uğur Mumcu Mahallesi Eski Edirne Asfaltı Caddesi No: 594/B  hizmete aldı. 

 

ADRESİ : Uğur Mumcu Mahallesi Eski Edirne Asfaltı Caddesi No: 594/B 
TELEFON: 0212 475 00 72 


Tavuk Dünyası, hizmete başlayan yeni restoranıyla birlikte, Türkiye’deki toplam restoran sayısını ise 222'ye çıkardı.

Akılalmaz Lezzetleri Keşfedin

"İstanbul, en fazla yatırım yaptığımız şehirlerin başında geliyor"

Konuyla ilgili açıklama yapan Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, “Bundan 8 yıl önce ilk restoranımızı açarak konuklarımızla buluşmaya başladığımız İstanbul, gerek yatırımcıların bizlere olan ilgisi gerekse de sahip olduğu potansiyelle, en fazla yatırım yaptığımız şehirlerin başında geliyor. Bu büyük kentte, daha fazla lezzet severe ulaşmak için her yıl, şehrin her iki yakasına da yeni restoranlar açmayı sürdürüyoruz. Bu yıl, yaşanan pandemi süreci sebebiyle yeni restoran açılışlarına belli bir süreliğine ara vermiş olsak da, yılın başından bu yana sadece İstanbul’da 4 yeni restoranımızın daha kapılarını konuklarımıza açtık. Türkiye’de 220’den fazla restoranı bulunan şirketimiz, İstanbul’daki 75'inci restoran yatırımını ise Sultangazi'de Uğur Mumcu Mahallesi Eski Edirne Asfaltı Caddesi No: 594/B açtığı bu restoranla yapmış oldu. Bu yıl sonuna kadar İstanbul’daki lezzet noktalarımıza yenilerini ekleyecek ve kıymetli İstanbullu konuklarımızı şehrin farklı yerlerinde ödüllü akılalmaz lezzetlerimizle karşılamaya devam edeceğiz.” dedi.

Bir yiyecek ve yazı görseli olabilir

  HABER GALERİ
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI