Yasin Karahan, çadır kentteki depremzedeleri ziyaret etti

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun danışmanı Yasin Karahan,Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Adıyaman Kahta ve Gölbaşı İlçelerinde , çadır kentteki depremzedeleri ziyaret etti
 Tarih: 22-02-2023 18:31:54   Güncelleme: 22-02-2023 19:46:54
Yasin Karahan, çadır kentteki depremzedeleri ziyaret etti

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun danışmanı Yasin Karahan,Adıyaman depreminde yaşamını yitiren  Ailelere taziye ziyareti gerçekleştirdi. 

Bir açık hava görseli olabilir

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun danışmanı Yasin Karahan Adıyaman’da çadırlarını ziyaret etti depremzede ailelere zarf içine konulmuş nakdi yardımda bulundu .

Bir 5 kişi, ayakta duran insanlar, oturan insanlar ve açık hava görseli olabilir

Büyük yıkımlara yol açan Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremden en çok etkilenen kentlerden biri de Adıyaman'dı. Yasin Karahan CHP'li Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım'da ziyaret etti. 

Bir 1 kişi ve açık hava görseli olabilir

Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Adıyaman’da Kahtalı Mıçe'nin de birçok akrabası vefat etti İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun danışmanı Yasin Karahan,Adıyaman ziyarettinde Kahtalı Mıçe'ye taziye ziyaretinde bulunarak acılarını paylaştı.

Bir 4 kişi, ayakta duran insanlar, ağaç ve açık hava görseli olabilir

Cumhur Haber'den Bülent Çavuş'un haberine İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun danışmanı Yasin Karahan,Twitter hesabından yaptığı paylaşımda '' Memleketim Adıyaman’daydım Kahtalı Mıçe'nin de birçok akrabası vefat etti ve Adıyaman Ticaret Odası Başkanın İrfan Torunoğlu ve Eşinin taziyesinde bulundum Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun .Adıyaman Tarihi 500 yıllık Ulu Cami artık yok Kahta Depremde zarar gören çocukluğumun geçtiği mahlemizin camisi ne yaziki Adıyaman ismi var Şehir yok  Adıyaman yardım bekliyor Gez gör ağla '' ifadesini kullandı. 

Bir 2 kişi ve açık hava görseli olabilir

Bir 4 kişi ve açık hava görseli olabilir

 

Bir açık hava görseli olabilir

Bir kuş ve açık hava görseli olabilir

 

 

 

 

  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER MECLİS Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI