MAHMUT TUNCER’İ 10 YAŞ GENÇLEŞTİREN OPERASYONUN DETAYLARI

MAHMUT TUNCER’İ 10 YAŞ GENÇLEŞTİREN OPERASYONUN DETAYLARI
 Tarih: 06-05-2024 14:14:55
MAHMUT TUNCER’İ 10 YAŞ GENÇLEŞTİREN OPERASYONUN DETAYLARI

Estetik yaptıran ünlüler kervanına Mahmut Tuncer de katıldı. 62 yaşındaki ünlü şarkıcı, tüm yüz gençleştirme (YouLift) işlemi yaptırdı. 10 yaş gençleşen Mahmut Tuncer'in son hali sosyal medyada çok konuşuldu. Mahmut Tuncer'e "Görünce tanıyamadım", "Gençleşmiş resmen", "Erkekler estetik yaptırmasın", "Hiç gerek yoktu" gibi yorumlar geldi.

 

BİRÇOK ÜNLÜ ERKEK BOTOKSUNDAN ÇOK DAHA BAŞARILI”

Yapılan işlemleri değerlendiren Estetik Plastik Cerrah Op. Dr. Ebru Şen, “Sevgili Mahmut Tuncer de küçük dokunuşlarla daha genç görünmeye karar vermiş. Üst yüzde botoksuygulaması olduğu aşikâr ama keşke üst göz kapağı ameliyatı da olsa. Hali hazırda gevşemiş bir üst kapak, genetik olarak kenarları düşük kaş yapısı varken alına botoks yapınca kapağın göze yaptığı yük artıyor ama daha önceki birçok ünlü erkek botoksundan çok çok başarılı” dedi.

“GENEL DEĞİŞİM OLUMLU”

Mahmut beyin yüzünde kesinlikle cerrahi işlem olmadığını belirten Şen, “Sıvı yüz germe dediğimiz dolgularla şekillendirme yapılmış. Gözaltı, elmacıklar, çene bölgesi, nasolabial oluğa dokunulmuş. Tabi fotoğraflar farklı ışık ve farklı mimiklerde çekilmiş bu optimal bir değerlendirme için yetersiz ama bazı değişimler açıkça belli. Çene hattı biraz fazla büyütülmüş, üst ve orta yüz gençleşirken alt yüz daha da sarkık görünmüş ama genel değişim olumlu bence. Cildi için de bakım ve mezoterapiler yapılmış eğer bu homojenlik ve parlaklık fotoğraf ışığına bağlı değilse tabiki” diye konuştu.

 

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SAĞLIK Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI