AÇILIŞLARIN İLÇESİ ÇATALCA

AÇILIŞLARIN İLÇESİ ÇATALCA
 Tarih: 17-03-2023 22:07:20
AÇILIŞLARIN İLÇESİ ÇATALCA

Görevinin ilk dört yılında Çatalca’ya kazandırdığı hizmetlerle adeta altın çağını yaşatan Başkan Mesut Üner, bu yılda her yıl olduğu gibi temel atma törenleri ve açılışlar gerçekleştirmeye devam ediyor. Başkan Mesut Üner bu sefer yakın dönemde ilçe halkının hizmetine sunduğu ‘’Millet Bahçesi’’ mega projesinin kafeteryasının açılışını gerçekleştirdi.

 

‘’Millet Bahçesi’’ kafeteryasının açılışı son derece sade bir açılış programıyla gerçekleşti. Türkiye’nin yaşadığı dünya tarihinin en büyük felaketinden depremden dolayı, Başkan Mesut Üner’in talimatıyla açılışın son derece sade yapılması için özellikle dikkat edildi. Sessiz bir açılış gerçekleşmesine rağmen ilçe halkı, ilçe protokolü ve özellikle gençlerle çocuklar açılışa oldukça yoğun ilgi gösterdi. Açılış sırasında Başkan Mesut Üner, açılış programına gelenlerle adeta tek tek ilgilenerek yine gönüllerde taht kurdu. Başkan Mesut Üner açılışa gelenlerle tek tek ilgilenmesinin yanı sıra, Çatalca Belediyesi Millet Bahçesi personeliyle de görüşerek günün anısına hatıra fotoğrafları çektirdi. Kafeteryanın da açılmasıyla birlikte A’dan Z’ye üst düzey konforuyla ‘’Milet Bahçesi’’ ilçe halkının gönül rahatlığıyla dört mevsim vakit geçireceği muhteşem bir mekan oldu. Başkan Mesut Üner’e açılış sırasında bir vatandaş ‘’Başkanım burasının Nişantaşı’ndan hiçbir farkı yok.’’ dediğinde, Başkan Mesut Üner’in ‘’Farkı var, farkımız aynı konfor olmasına rağmen çok daha düşük fiyat olacak.’’ demesi halk tarafından büyük bir memnuniyetle karşılık buldu.

 

Millet Bahçesi kafeteryasının son derece mütevazı bir açılış programı sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Mesut Üner; ‘’Yakın dönemde sizlerin hizmetine sunduğumuz Millet Bahçesi sosyal tesislerimizdeki kafeteryamızın açılışını siz değerli halkımızla gerçekleştirdik. Her yıl olduğu gibi, Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında Çatalca’mıza hizmet yolunda bu yılda temel atma törenleri ve açılışlarımıza durmaksızın devam edeceğiz. En keyifli ve eğlenceli anlarınıza şahitlik edecek Millet Bahçesi Kafeteryamız siz değerli halkımıza hayırlı olsun.’’ dedi

 

#EserlerimizVaatlerimiziGeçti

#BirlikteÇatalcayız 

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Belediye Haberleri Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI