Av. Abdurrahman Dursun, Kral Fm’ in Canlı Yayın Konuğu Oldu

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Kral Fm’ de Afrikalı Ali’nin canlı yayın konuğu oldu. İlçenin kısa süre içerisinde katettiği yolu anlatan Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Sultangazi’yi cazibe merkezi haline getirecek projelerden de bahsetti.
 Tarih: 29-11-2023 16:50:27   Güncelleme: 29-11-2023 16:52:27
Av. Abdurrahman Dursun, Kral Fm’ in Canlı Yayın Konuğu Oldu

Göreve geldikleri günden bu yana başta eğitim olmak üzere ilçenin kültür, sanat ve sporla anılır hale gelmesi için çalışan Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, yaklaşık 5 yılda yaptıkları çalışmaları anlattı. Kral FM’ de Afrikalı Ali’nin canlı yayın konuğu olan Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, ilçede yapılan ve yapılacak olan projeler hakkında da bilgiler verdi.

 

SANAT KÜLTÜR SPORDA SULTAN ŞEHİR

İlçeyi Sultan Şehir hedefine taşımak için kültürel ve sanatsal faaliyetlerin çok önemli olduğunu söyleyen Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun; “Önceliğimizin eğitim olduğunu her fırsatta söyledik. Eğitimi destekleyici faaliyetler olan sanatsal, sportif ve kültürel faaliyetleri gençlerimizle buluşturmanın gayretinde olduk. Her yıl düzenlediğimiz, önemli değerlerimizin adını verdiğimiz kültür ve sanat sezonlarımızda onlarca etkinliği komşularımızla buluşturuyoruz. Bu yıl düzenlediğimiz Cezeri Kültür Sanat ve Teknoloji sezonu kapsamında da birbirinden renkli etkinlikleri komşularımızla buluşturuyoruz .” dedi.

 

5 yılda 24 önemli eser

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, ilçeye son 5 yılda kültür merkezi, hizmet tesisi, kapalı-katlı otopark, okul, ana kucağı, galericiler sitesi olmak üzere 24 önemli eser kazandırıldığını da belirtti: “Sosyal yaşam alanlarının kalitesini yükseltirken vatandaşlarımızın bir çok ihtiyacını tek bir çatı altında karşılayabilecekleri kültür merkezlerimizin sayısını her geçen gün artırıyoruz. Hizmet tesislerimizde vatandaşlarımızı spordan eğitime birçok branşla buluşturuyoruz. 104 hizmet aracımızı kiralamak yerine kendi öz kaynaklarımızla satın alarak belediyemiz bünyesine kattık. Tüm çalışmalarımızı kredi kullanmadan, faiz ödemeden gerçekleştirdik. Sultangazi ve Sultangazililer için çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.

Etiketler
  Bu haber 212 defa okunmuştur.
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Belediye Haberleri Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI