BAŞKAN KARTOĞLU’NDAN GENÇLERE TAVSİYELER

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Başakşehir Kadın Aktivite Merkezi’nin düzenlediği BAKMER Genç Söyleşileri’ne katıldı. Gençlere tavsiyelerde bulunan Başkan Kartoğlu, Başakşehir gençliğinin her şeyin en iyisini hak ettiğini söyledi.
 Tarih: 20-02-2024 22:10:16
BAŞKAN KARTOĞLU’NDAN GENÇLERE TAVSİYELER

Başakşehir Kadın Aktivite Merkezi (BAKMER), eğitim programlarıyla her yaş grubundan Başakşehirlinin hayatına değer katıyor. Başakşehir Şehir Sanat’ta gerçekleştirilen BAKMER Genç Söyleşileri’ne eğitimci yazar Şule Kala konuk oldu. Kala, gençlerle manevi bir sohbet gerçekleştirdi. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, söyleşide gençleri yalnız bırakmadı.

“Her zaman yanınızdayız”

Başakşehir gençliğinin her zaman yanında olduklarını söyleyen Başkan Kartoğlu, “Kendinizi geliştirmeniz için birçok imkânınız bulunuyor. Doğru meslek seçiminin yanı sıra, kendinizi ne kadar çok geliştirirseniz o kadar iyi yerlerde çalışma imkânına sahip olursunuz. Kültür yaşam merkezlerimizden gençlik merkezlerimize kadar Başakşehir’imizin dört bir yanında eğitim merkezlerimiz bulunuyor. Bunlardan mutlaka istifade edin. Biz her zaman sizin yanınızdayız. Her şeyin en iyisini Başakşehir gençliği hak ediyor.” şeklinde konuştu.

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Belediye Haberleri Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI