BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞİNASİ ÜNSAL TAZİYEEVİ’NDE HİZMET VERMEYE BAŞLADI

Hizmetlerin Başakşehir Belediyesi tarafından verilmeye başlandığı Şinasi Ünsal Taziye Evi’nde incelemelerde bulunan Başkan Yasin Kartoğlu, “Komşularım taziyelerini kabul edebilir, mevlit organizasyonlarını gönül rahatlığıyla bu güzel mekânda yapabilir.” dedi.
 Tarih: 17-12-2023 15:07:54
BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞİNASİ ÜNSAL TAZİYEEVİ’NDE HİZMET VERMEYE BAŞLADI

Başakşehir Belediyesi sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini ilçe sakinlerinin hizmetine sunmaya devam ediyor. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Başakşehir mahallesinde bulunan Şinasi Ünsal Taziyeevi’nde incelemelerde bulundu. Kartoğlu, taziyeevinde verdikleri hizmetler ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Bin kişi kapasiteli taziyeevinin kadınlar ve erkekler olmak üzere iki bölümden oluştuğunu belirten Başkan Kartoğlu, “Komşularım taziyelerini kabul edebilir, mevlit organizasyonlarını gönül rahatlığıyla bu güzel mekânda yapabilir. Cenaze hizmetlerimiz de bu mekânda çalışmalarını taziye evimiz ile koordineli olarak sürdürecek. Şehir içi ve şehir dışı araç tahsisi, taziye aracımız ve çadır kurulumu ile masa ve sandalye hizmetimize de devam edeceğiz. Rabb’im bu mekânların sayısının artırılmasını bizlere nasip etsin” şeklinde konuştu.

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Belediye Haberleri Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI