Edremit ve Havran’dan ortak tanıtım

Edremit Belediyesi kentin kültürünü ve dünyada nam yapmış zeytin ve zeytinyağını en iyi şekilde tanıtmaya devam ediyor.
 Tarih: 02-11-2023 16:21:36
Edremit ve Havran’dan ortak tanıtım

Edremit Belediyesi, Edremit Ticaret Odası, Ticaret Borsası ve Havran Belediyesi iş birliği halinde Antalya’da gerçekleştirilen "YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı"nda bölgeyi ve bölgenin yöresel ürünlerini tanıtıyor.

 

Edremit Belediyesi kentin kültürünü ve dünyada nam yapmış zeytin ve zeytinyağını en iyi şekilde tanıtmaya devam ediyor.  

2-5 Kasım 2023 tarihleri arasında ANFAŞ-Antalya Fuar ve Kongre Merkezi'nde Antalya Ticaret Borsası tarafından organize edilen "YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı"nda Edremit Belediyesi, Edremit Ticaret Odası, Edremit Ticaret Borsası ve Havran Belediyesi ile birlikte ortak stant açarak yörenin tanıtımını yapıyor.

 

Alanında en başarılı organizasyonlardan olan  "YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı"nda yapılan ortak tanıtımda Edremit’in eşsiz lezzeti yeşil çizik zeytini ve zeytinyağı ile Havran’ın mandalinası ve sepet peyniri katılan yerli ve yabancı sektör temsilcilerine tanıtılıyor.

 

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın görevlendirmesi ile belediye ekipleri ortak stantta ilçenin ürünlerini konuklara anlatıyorlar.

 

Fuarda, Edremit’in coğrafi işaretli yeşil çizik zeytini ve zeytinyağının aldığı  “Avrupa Birliği Onay Şilti” ödülü Edremit Ticaret Odası Başkanı Ahmet Çetin’e Antalya Valisi Hulusi Şahin ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek tarafından verildi.

 

Fuarda Edremit Belediyesi, Edremit Ticaret Odası, Ticaret Borsası ve Havran Belediyesi’nin standını Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Antalya Valisi Hulusi Şahin ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile çok sayıda konuk ziyaret etti.

  Bu haber 218 defa okunmuştur.
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Edremit Belediyesi Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI