BAŞKAN Hakan BAHÇETEPE KİM ?
1988 yılında, Gaziosmanpaşa’da doğdu. Aslen Erzincanlı bir ailenin ilk çocuğu olan Bahçetepe, ilkokul ve liseyi Gaziosmanpaşa’da tamamladı. Ardından İstanbul Aydın Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Muhasebe ve Finans Yönetimi lisans eğitimimi tamamladıktan sonra yine aynı üniversitede İşletme Yönetimi yüksek lisans eğitimine başladı.
Lise ve üniversite öğrencisiyken en büyük hobisi olan futbolla iç içe bir hayat yaşayan Hakan Bahçetepe, okuduğu okulların futbol takımlarında yer alarak sporu hayatının merkezinde tuttu.
Çalışma hayatına Gaziosmanpaşa Meydanı’nda yer alan Emirağa Çarşısı’ndaki babasının esnaf dükkanında başlayan Bahçetepe, 2015 yılından bu yana kablo sektöründe faaliyet gösteren bir şirkette üst düzey yönetici olarak çalışmaktadır.
Gaziosmanpaşa'da ikamet etmektedir ve evlidir.