İBB Heyeti Anadolu Konfederasyonu’nu Ziyaret Etti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Sivil Toplum Örgütleri Koordinasyon Birimi Sivil Toplum Kuruluşu ziyaretlerini hız kesmeden devam ettiriyor. İBB Koordinasyon Birimi'nin bugünkü durağı Anadolu Konfederasyonu ANA- KON oldu.
 Tarih: 31-01-2023 16:59:05   Güncelleme: 31-01-2023 17:02:05
İBB Heyeti Anadolu Konfederasyonu’nu Ziyaret Etti

Anadolu Konfederasyonu ANA- KON merkezinde gerçekleşen ziyaret sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti. Sivil Toplum Kuruluşların durumu ve faaliyetleri konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.
Anadolu Konfederasyonu ANA- KON Genel Başkanı İbrahim Ayberk ve Anadolu Konfederasyonu ANA- KON Genel Başkan Vekili Av. Ali Acar’ın hazır bulunduğu ziyarette Genel Başkan İbrahim Ayberk şunları söyledi. “ Nazik ziyaretlerinden dolayı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Sivil Toplum Örgütleri Koordinasyon Birimi ve İBB yönetimine teşekkür ederim. Sivil Toplum Kuruluşlarına verdikleri önemi takdirle karşılıyor, demokrasi, özgürlük ve adalet yolunda attıkları olumlu adımları destekliyoruz” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Sivil Toplum Örgütleri Koordinasyon Birimi yöneticileri sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretten dolayı Anadolu Konfederasyonu ANA- KON Genel Başkanı İbrahim Ayberk ve Anadolu Konfederasyonu ANA- KON Genel Başkan Vekili Av. Ali Acar’a teşekkür etti.

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI