Özel Seyit Ateş Spor Lisesi,2024-2025 Yılı Yetenek Sınavı Gün ve Saatleri Açıklandı

Özel Seyit Ateş Spor Lisesi,2024-2025 Yılı Yetenek Sınavı Gün ve Saatleri Açıklandı
 Tarih: 05-06-2024 13:50:33
 Özel Seyit Ateş Spor Lisesi,2024-2025 Yılı Yetenek Sınavı Gün ve Saatleri Açıklandı

Özel Seyit Ateş Spor Lisesi, 2024-2025 eğitim-öğretim yılı için düzenlenecek olan yetenek sınavlarının gün ve saatlerini açıkladı. Aday öğrenciler, sınav tarihlerine ve saatlerine okulun resmi web sitesi üzerinden ulaşabilirler.

Özel Seyit Ateş Spor Lisesi Koordinatörü Burak Tahir Ateş, sınava katılacak öğrencilerin sınav saatinden en az 30 dakika önce sınav alanında hazır bulunmaları gerektiğini belirtti. Ateş, sınava geç kalan, eksik evrak getiren veya sınava gelmeyen öğrencilerin sınava alınmayacağını vurguladı. Ayrıca, ek kontenjan doğması halinde ek sınav yapılacağını, ancak bursluluk oranlarının dolması durumunda ekstra bursluluk sınavının yapılmayacağını ifade etti.

Aday öğrenciler ve veliler, sınav gün ve saatlerini öğrenmek için aşağıdaki linki kullanabilirler: Sınav Gün ve Saatleri. Detaylı bilgi için 0534 207 04 34 numaralı hattan iletişime geçilebilir.

Burak Tahir Ateş, sınavın düzenli ve adil bir şekilde gerçekleştirilmesi için tüm hazırlıkların tamamlandığını belirterek, “8. sınıftan mezun olan tüm öğrencilerimizi sınavımıza bekliyoruz. Amacımız, spor alanında yetenekli öğrencileri keşfetmek ve onların gelişimine katkı sağlamaktır” dedi.

Özel Seyit Ateş Spor Lisesi Müdürü Turgay Ceylan da, sınavın sorunsuz geçmesi için gerekli önlemlerin alındığını belirterek, öğrencilere başarılar diledi.

 
 
Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EĞİTİM Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI