Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Beşiktaş’ta bulunan site sakinleri ve yöneticileriyle bir araya geldi.
Görüş, öneri ve talepleri dinleyen Başkan Rıza Akpolat;“Alkent ve Sarı Konaklar Sitelerindeki komşularımızla bir araya geldik. Komşularımızla son 5 yılda hayata geçirdiğimiz ve yeni dönemde yapacağımız çalışmalarımızı konuştuk. Beşiktaş’ta sitelerimizin tüm sorunlarını çözmek, ilişkilerimizi güçlendirmek ve ortak kararlarla yaşam kalitemizi artırmak için bir araya gelmeye devam edeceğiz. #NeMutluBeşiktaşVar” açıklamasını yaptı.