Sultangazi Belediyesi’nin yeni dönem ilk meclisi toplandı.

Sultangazi Belediye Meclisi yeni dönemde ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantının açılış konuşmasını yapan Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, yapılacak tüm çalışmalarda eşitlik, adalet ve hakkaniyete önem vereceklerini söyledi. Başkan Dursun, "Sultangazi'de yaşayan 550 bin insanımıza hep birlikte güzel hizmetler yapacağız" dedi.
 Tarih: 08-04-2024 14:34:21
Sultangazi Belediyesi’nin yeni dönem ilk meclisi toplandı.

Sultangazi Belediyesi'nde 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nden sonra oluşan Meclis, ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Sultangazi Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleştirilen oturumu, Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman  Dursun yönetti.  " Sultangazi'de yaşayan 550 bin insanımıza hep birlikte güzel hizmetler yapacağız " diyen Başkan Dursun, yapılacak tüm çalışmalarda eşitlik, adalet ve hakkaniyete önem vereceklerini söyledi. Başkan Dursun, "Sultangazi'de yapılan yerel seçimler suhulet içerisinde geçtiği için tüm siyasi partilere teşekkür ederim. Bundan sonraki süreçte parti ayrımı olmadan tüm ilçenin konforlu ve huzurlu yaşaması için çalışacağız." dedi.

Daha sonra gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Toplantıda Meclis Başkan Vekilliği'ne Cemil Keskin seçildi.
Oturumda ayrıca başkanlık divanı, belediye encümeni ve ihtisas komisyon üyelerinin seçimi yapıldı. Marmara Belediyeler Birliği ile Türk Dünyası Belediyeler Birliği üyelerinin de seçimi yapıldı.

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Belediye Haberleri Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI