BAŞAKŞEHİRLİLER AYDAN ŞENER İLE KAHKAHALARA BOĞULDU

Başakşehir Belediyesi, kültür sanat sezonunda sevilen tiyatro oyunlarını Başakşehirlilerle buluşturmaya devam ediyor. Aydan Şener’in başrollerinde yer aldığı Çamlıca’nın Üç Gülü Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi’nde sahne aldı.
 Tarih: 25-01-2022 00:37:44
BAŞAKŞEHİRLİLER AYDAN ŞENER İLE KAHKAHALARA BOĞULDU

Başakşehir Belediyesi’nin kültür sanat sezonunda sevilen tiyatrocular ve oyunlar Başakşehirlilerle buluşmaya devam ediyor. Başrolünde Aydan Şener’in yer aldığı “Çamlıca’nın Üç Gülü” oyunu, Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi’nde sahne aldı. Başakşehirli tiyatroseverler soğuk havaya rağmen salonda yerlerini aldı.

Ayşegül’ün sahnelere dönüş hikâyesi

Ünlü tiyatro oyuncusu Ayşegül Altın, sahnede geçirdiği panik atak krizi nedeniyle, mesleğini bırakmış ve evine kapanmıştır. Ayşegül’ün arkadaşları Songül ve Nurgül; onu hayata ve sahneye döndürmek için ellerinden geleni yaparlar. Ayşegül’ün Atina’da yaşayan çılgın yeğeni Mine ile sevgilisi Aristo Manolidis, Ayşegül’ün asistanı Ercan, apartman görevlisi Nizam ve karısı Döndü bir plan yaparlar. Ayşegül' ün ise sahnelere dönmek için bir şartı vardır: Haldun Dormen’in oyunu seyretmeye gelmesi. Ayşegül Altın’ın sahneye dönüş hikâyesini konu alan oyun tiyatroseverleri kahkahalara boğdu.

  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Belediye Haberleri Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI