Başkan Akpolat ,Kılıçdaroğlu ile " Burdur'da üye katılım tören" etkinliğine katıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat Burdur'da üye katılım törenine katıldı. 501 üyenin katıldığı törende Kılıçdaroğlu açıklama yaptı.
 Tarih: 20-05-2022 15:51:44
Başkan Akpolat ,Kılıçdaroğlu ile

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat Burdur'da üye katılım törenine katıldı. 501 üyenin katıldığı törende Kılıçdaroğlu açıklama yaptı.

Resim

Son aylarda Türkiye'nin dört bir yanında üye sayısını arttıran Cumhuriyet Halk Partisi,  bugün Burdur'da üye katılım töreni düzenledi. 2019 yılında yapılan yerel seçimlerde Millet İttifakı içinde İYİ Parti'nin aday çıkardığı ve yüzde 42 oyla yüzde 45 oy alan AKP'nin gerisinde kalındığı Burdur'un Bucak ilçesinde aralarında daha önce iktidar partisi üyesi olanlarından da bulunduğu 501 kişi CHP'ye üye yapıldı.

Bucak ilçesinde yapılan bu üye atağında CHP lderi Kılıçdaroğlu'nun Koordinatör Başdanışmanı Erdoğan Toprak, Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ve Beşiktaş Belediyesi Meclis üyesi de olan Beşiktaş'ın Çarşı grubunun avukatı  Devrim Alparslan'ın öne çıktığı öğrenildi.  

Resim

KILIÇDAROĞLU: 'RÜŞVET YİYENLERİN, EZENLERİN HER ZAMAN KARŞISINDA OLDUM' 
örene CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katıldı. 501 kişinin partisine katıldığı törende konuşan CHP liderinin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:
"Haktan, emekten yana olan, hak edene hakkını teslim eden bir siyasi anlayışa ihtiyacımız var. Eğer bunu yapabilirsek memleketimizi bataktan kurtaracağız. " ifadelerini kullanan Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarından satır başları şöyle:
Emeğiyle geçinmeye çalışanlar partiye katılıyor. Bu davanın neferi olarak ben karşınızdayım. 
Bucak'tan arzu ettiğimiz oyu alamadık bugüne kadar. Bunun sorumlusu Bucaklı kardeşlerim değil, biziz. 7 kardeşiz, üniversiteyi bitiren sadece benim. Devlette önemli görevlerde bulundum. Her aşamada onurumla gezdim. Siyasete girdiğim gün mal varlığımı internet siteme koydum. Rüşvet yiyenlerin, ezenlerin her zaman karşısında oldum her zaman mücadele ettim. 

Resim

KILIÇDAROĞLU: 'EN ÇOK ÇALIŞAN DA KADINLAR EN ÇOK MAĞDUR EDİLEN DE KADINLAR'

Çay içmek, şeker atmak bile lüks hale geldi diyorsa bunu oturup konuşmamız lazım. Bunu siyaset düzeltecek. Haktan, emekten yana olan, hak edene hakkını teslim eden bir siyasi anlayışa ihtiyacımız var. Eğer bunu yapabilirsek memleketimizi bataktan kurtaracağız. 
En çok çalışan kadınlar, en çok mağdur edilenler de kadınlar. Onun için aile destekleri sigortasını getireceğiz. 

Resim

 

  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI