CHP'li Melih Yıldız,Silivri Belediye Başkanlığı için adaylık başvurusu yaptı

CHP Silivri Belediye Başkanı Aday Adayı Melih Yildiz, CHP Silivri İlçe Başkanı İbrahim Kömür'e adaylık dosyasını teslim etti.
 Tarih: 27-11-2023 23:27:31
CHP'li Melih Yıldız,Silivri Belediye Başkanlığı için adaylık başvurusu yaptı

Melih Yıldız, Silivri Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvurusunu CHP İlçe Başkanı Ibrahim Kömür’e ailesi ile birlikte, destekçilerinin yoğun katılımıyla teslim etti… 

31 Mart 2024 yerel seçimleri öncesinde İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) ve Silivri Belediye Meclis Üyesi Melih Yıldız,dosyasını ilçe başkanlığına teslim etti.Çok sayıda partili ve vatandaşın eşlik ettiği aday adaylığı açıklaması miting havasında gerçekleşti.


İBB Meclis Üyesi Melih Yıldız, CHP Silivri Belediye Başkan Aday Adaylığı dosyasını parti binasında düzenlenen bir törenle sundu.


İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) ve Silivri Belediye Meclis Üyesi Melih Yıldız,  X (Twitter) hesabında şu mesajı paylaştı: '' “Silivri’mizin dört bir yanından soğuk havaya rağmen, bana inanarak bana güvenerek, destek veren, aynı toprağa basmaktan, aynı havayı solumaktan gurur duyduğum, bu şehrin meydanlarında sokaklarında bir arada yaşamaktan onur duyduğum, hüznümüzü sevincimizi birlikte paylaştığımız, kıymetli hemşehrilerim, değerli CHP’liler yoldaşlarım, yol arkadaşlarım hepiniz hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Silivri’mizin yiğit kadınları, mert kadınları hoş geldiniz. Yarınlarımızın umudu genç kardeşlerim hoş geldiniz. Tecrübeleriyle yolumuza ışık tutan yaş almış büyüklerim hoş geldiniz, 100 yıllık çınar CHP’mizin ilçemizdeki başarısında büyük pay sahibi olan, sandık görevlilerimizden, mahalle başkanlarımıza, geçmişte görev yapan ve bugün yapmakta olan kadın kollarımız, gençlik kollarımız, ilçe yöneticilerimiz ve ilçe başkanlarımız, belediye başkanlarımız ve meclis üyelerimiz hoş geldiniz. Yıllardır birlikte görev yapmaktan mutlu olduğum çok kıymetli muhtarlarımız, sivil toplum kuruluşlarımızın çok kıymetli başkanları hoş geldiniz. Basınımızın çok değerli temsilcileri, kıymetli arkadaşlarım hoş geldiniz. Sizleri en derin duygularımla, sevgilerimle, saygılarımla selamlıyorum.." ifadelerine yer verdi.

  Bu haber 377 defa okunmuştur.
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Yerel Seçim 2024 Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI