Hülya Avşar’ın kuzeni İlter Avşar’dan eğitime büyük katkı

Sanatçı Hülya Avşar’ın kuzeni olan İş insanı ve Ardahan Eğitim Vakfı Başkanı İlter Avşar, eğitime büyük katkı sunmaya devam ediyor.
 Tarih: 16-03-2022 00:29:11
Hülya Avşar’ın kuzeni İlter Avşar’dan eğitime büyük katkı

YERELİN GÜNDEMİ/ Sanatçı Hülya Avşar’ın kuzeni olan İş insanı ve Ardahan Eğitim Vakfı Başkanı İlter Avşar, eğitime büyük katkı sunmaya devam ediyor.

Çocukların ve gençlerin başarılı eğitim alabilmesi için yaptığı çalışmalarla bilinen İlter Avşar düzenleyeceği bir geceyle eğitime katkı sunmaya devam ediyor.

Ardahan Eğitim Vakfı Başkanı İlter Avşar bu ay sonunda İstanbul’da eğitime katkı için yeni bir organizasyon yapacaklarını duyurdu.

EĞİTİME DESTEK GECESİ 30 MART'TA

Ardahan Eğitim Vakfı Başkanı İlter Avşar, '' Geleceği birlikte okutalım!'' diyerek bütün eğitim gönüllülerini 30 Mart 2022 Çarşamba günü düzenlenecek geceye davet etti.

Düzenlenecek gecenin davetiyesi ise şu şekilde:

 

AREV'İN GURURLARI

Kısa adı AREV olan Ardahan eğitim Vakfı, Ardahan’daki okullarda kodlama sınıfları kurarak çocukların başarılı olmasını sağladı. Ardahan’daki başarılı çocuklar İstanbul’da düzenlenen kodlama yarışmasında dereceye girerek öğrenciler Çin’e gitti.

Çin’de 356 takımın yarıştığı yarışmada Ardahan’ın başarılı çocukları ilk 10’a girmeyi başardı.

Ardahan Eğitim Vakfı Başkanı İlter Avşar yaptığı açıklamada, vakfın 10. Yılını doldurduğunu başarılı işlere daima imza atacaklarını belirterek ''AREV'in gururları ile gurur duyuyorum'' dedi.

SANATÇI HÜLYA AVŞAR'DAN BÜYÜK DESTEK

Ardahan Eğitim Vakfı Başkanı İlter Avşar'ın aynı zamanda kuzeni olan sanatçı Hülya Avşar da vakfa geçmişten bu yana verdiği desteklerle biliniyor.

Hülya Avşar geçtiğimiz senelerde katıldığı Ardahan Eğitim Vakfı gecesinde düşüncelerini şöyle dile getirmişti:

  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI