AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Adayı Mustafa Terzi yayınladığı kutlama mesajında; “7 Kasım 2020’den bugüne kadar devam eden İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği görevimden sonra şimdi de Sultangazi Belediyesi Meclis Üyeliği için 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde aday gösterilmiş bulunmaktayım. Bana olan güvenlerinden dolayı İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe’ye İlçe Başkanımız Süleyman Yiğitoğlu’na ve Belediye Başkanımız Abdurrahman Dursun’a şükranlarımı sunuyorum. Sizlerin dua ve desteklerinizi bekliyorum. Rabbim tekrar çıkmış olduğumuz bu yolda yar ve yardımcımız olsun. Başta Sultangazi’miz olmak üzere, ülkemize ve milletimize hayırlı hizmetler yapmak nasip olur inşallah. #BirlikteYeniden #HazırızKararlıyız #Sadeceİstanbul #sultangazi '' dedi.