Sultangazi Haseki 'de Randevu YOK – Sıra YOK – Beklemek YOK

Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Açıldı!
 Tarih: 21-11-2018 18:44:35
Sultangazi Haseki 'de Randevu YOK – Sıra YOK – Beklemek YOK

Sultangazi’de yapımı tamamlanan Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştıma Hastanesi açıldı.Başta NEVA AVM esnafı olmak üzere Sultangazililerin 4 gözle açılmasını beklediği Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Prof. Dr. Gökhan Adaş, Başhekim Yardımcıları, Hastane Yönetimi ve Personelinin yanı sıra AK Parti İlçe İş Adamları Komisyon Başkanı Ergin Kırmaç ve Siirt Vakfı Sultangazi Şube Başkanı Abdulkadir Çiçek’in katılımıyla temsili açılış ile hizmete girdi.


13 Polikliniğiyle hizmet vermeye başlayan Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Aile Hekimliği, Cildiye, Çocuk, Dahiliye, Genel Cerrahi, Kadın Doğum, Kardiyoloji, KBB, Nöroloji, Ortopedi ve Üroloji poliklinikleri hasta kabulüne başladı. Hastanede ilk muayene olan İş Adamı Ergin Kırmaç, “Sultangazi için ciddi bir yatırım oldu. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Bugün belli bölümler hizmete açılmış, önümüzdeki günlerde kademe kademe hastanenin hizmet verdiği alanlar tamamlanacak. İnşallah Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı büyük bir açılışla hastanemiz tam manasıyla hizmete girmiş olacaktır.” ifadelerini kaydetti.


Şu anda MHRS Randevu Sisteminde görünmeyen hastanede muayeneler randevusuz olarak gerçekleşiyor. Açılış nedeniyle İBB tarafından hastane önüne ücretsiz dağıtım yapan Mobil Büfe gönderildi.

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SAĞLIK Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI