CHP'li Doruk Bulut'tan Berat Kandili mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul 28 Dönem milletvekili adayı Doruk Bulut, üç aylardan Şaban ayı içerisinde bulunan ve Ramazan ayının habercisi sayılan Berat Kandili nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
 Tarih: 22-02-2024 21:55:39
CHP'li Doruk Bulut'tan Berat Kandili mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul 28 Dönem milletvekili adayı Doruk Bulut Berat  Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul 28 Dönem milletvekili adayı Doruk Bulut Twitter’dan yaptığı  paylaşımda ; “ Mübarek Ramazan ayının habercisi ve müjdecisi olan Berat Kandili'ni yaşamanın heyecanı içerisindeyiz. Kurtuluş, af ve arınma anlamlarına gelen Berat Kandili; Müslümanların, sınırsız af ve merhamet sahibi Yüce Allah'a sığınarak günahlardan arınma, ilahi lütuf ve bereketlere erişebilme fırsatını yakalayabilecekleri müstesna zaman dilimlerinden birisidir.Gönül dünyamızı temizleme ve yaşadığımız hayatı sorgulama fırsatı sunan Berat Kandili, her türlü kötü duygulardan, haksızlık ve adaletsizlikten, kin, nefret ve intikam duygularından arınmayı, Rabbimizin affediciliğine ve bağışlayıcılığına sığınmayı öğretmektedir. Manevi duyguların yoğunlaştığı bu mübarek gün ve geceleri tüm insanlığın huzur ve mutluluğu için dua ederek değerlendirmeliyiz.Bu duygularla tüm İslâm âleminin Berat Kandilini tebrik ediyor, bu anlamlı gecenin aramızdaki gönül bağlarını, birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmesini diliyorum”  ifadelerini kullandı.

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI