CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, İBB CHP Meclis Grubunu ziyaret etti.
CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, X (Twitter) hesabında şu mesajı paylaştı: '' İBB Meclisi grup toplantımızı gerçekleştirdik. İBB meclis üyelerimiz tüm engelleme çabalarına rağmen İstanbulluların haklarını savunmak için ilk günkü kararlılıkla mücadelelerini sürdürüyor.Söz veriyoruz; Cumhuriyetimizin 100. yılını bu kez meclis çoğunluğuyla, hem ilçelerde hem İstanbul genelinde iktidarımızla taçlandıracağız. İstanbul'un hakkı, İstanbullunun kalacak!.." ifadelerine yer verdi.