Avcılar Belediye Başkan Aday Adayı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Ali YıldırımSTK ziyaretleri kapsamında, Avcılar Kent Konseyi'nin Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.
CHP'li Ali Yıldırım,ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda, şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışı benimsediklerini belirterek, şehrin potansiyelini en üst düzeyde kullanmak için sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliğinin kaçınılmaz olduğuna vurgu yaptı.
Değişimcilerin Avcılar Belediye Başkan Aday Adayı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Ali Yıldırım, X (Twitter) hesabında şu mesajı paylaştı: ''Bugün kent demokrasimizin gelişmesi için çalışan Avcılar Kent Konseyi'nin yönetim kurulu ile bir araya geldik.Kent konseyi başkanı Turgay Halisçelik ve arkadaşlarına misafirperverlikleri için teşekkür ederim." ifadelerine yer verdi.