Sultangaz Saadet Partisi’nin ‘Milletin Vekilleri Milletin Yanında’ programına yoğun ilgi

Saadet Partisinin İstanbul ve yurt genelinde gerçekleştirdiği ‘Milletin Vekilleri Milletin Yanında’ programı İstanbul’un Sultangazi ilçesinde devam etti.
 Tarih: 19-11-2023 21:32:50
Sultangaz Saadet Partisi’nin ‘Milletin Vekilleri Milletin Yanında’ programına yoğun ilgi

Sultangazi İlçe Başkanlığı,"Milletin Vekilleri Milletin Yanında" sloganıyla bir kahvaltı programı düzenledi. Sivil toplum kuruluşu (STK) temsilcileri ve muhtarların katılımıyla gerçekleşen programda; gündeme ve yerel konulara değinildi.

Saadet Partisi'nin İstanbul ve yurt genelinde gerçekleştirdiği 'Milletin Vekilleri Milletin Yanında' programı İstanbul'un en büyük ilçelerinin başında gelen Sultangazi'de büyük bir katılımla gerçekleşti.
Sivil toplum kuruluşu temsilcileri, inanç merkezi temsilcileri ve siyasi parti temsilcilerinin yoğun ilgi gösterdiği kahvaltı programı Köfteci Yusuf’ta gerçekleşti. Sultangazi buluşmasında Saadet Partisi Bursa Milletvekili İnşaat Yüksek Mühendisi Mehmet Atmaca katıldı. Gündeme ilişkin konuların değerlendirildiği programda ana gündem İsrail ve işbirlikçilerinin Filistin ve Gazze’de uyguladığı insanlık dışı vahşet ve katliam oldu.Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan, açılış konuşmalarında İsrail ve işbirlikçilerine çok sert dille tepki gösterdi. Ülkedeki ekonomik krize de değinen Aydoğan Şunları söyledi. “ Bu ülkede asgari ücret 12 bin lira, kiralar 15 bin lira insanları açlığa yokluğa mahkum eden iktidar zevk ve sefa içerisinde yaşarken açlığa mahkum ettiği milyonlar ekonomik krizin altında inim inim inlemektedir. Öte yandan kırk beş gündür İsrail devleti, mazlum Filistin halkın katletmektedir. Ne yazık ki dünya bu katliama sesiz kalmakta kör ve sağırları oynamaktadır. Müslüman ülkelerden gık çıkmamaktadır. Mazlum Filistin halkı kendi kaderine terk edilmiştir.  
Saadet Partisi’nin ‘Milletin Vekilleri Milletin Yanında’ programı hafta sonu Sultangazi’de gerçekleşti. Köfteci Yusuf’ta gerçekleşen programa partililer ve çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi katıldı.
Saadet Partisi Bursa Milletvekili İnşaat Yüksek Mühendisi Mehmet Atmaca, konuşmasında şunları söyledi. “ Saadet Partisi 10 Milletvekiliyle Mecliste en iyi muhalefet görevini yapmaktadır. Halkımızın istek ve taleplerini meclise taşımaktadır. Diğer siyasi partilere ne kadar konuşma süresi veriliyorsa bize de aynı oranda konuşma hakkı verilmektedir. Saadet Partisinin mecliste 36 çalışanı vardır ancak bu çalışanlarımıza bir yer tahsis edilmediği için sıkıntılar yaşanmaktadır. 15 Metre kare bir alanda 36 arkadaşımız çalışmasını sürdürmektedir. 22 yıldır iktidarda olan parti halkımızı adeta açlığa yokluğa mahkûm etmiştir. Asgari ücretle geçinmeye çalışanlar açlık sınırının çok altında yaşam mücadelesi vermektedir. Ülkemizde bunlar yaşanırken hemen yanı başımızda Müslüman Filistinli kardeşlerimiz katledilmektedir. Bu vahşete dur diyen yoktur. Müslüman ülkelerden de ses çıkmamaktadır. Biz Saadet Partisi olarak gerek mecliste gerekse alanlarda gerekli tepkiyi koyarak Siyonist İsrail’i kınamaktayız” dedi.

  HABER VİDEOSU
Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI