Sultangazi Cumhuriyet Halk Partisine gönül veren parti emekçileri Çınar Kanat Restoran'da organize edilen kahvaltıda bir araya geldi.
Sultangazi Cumhuriyet Halk Partisine gönül veren parti emekçileri tarafında Çınar Kanat Restoran'da düzenlenen kahvaltıya Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Ferhat Epözdemir ,Belediye Meclis Üyesi Adayları, İlçe Yöneticileri, Kadın Kolları ve çok sayıda parti emekçileri katıldı.
Yoğun bir katılımın yaşandığı kahvaltıda Konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Ferhat Epözdemir, ilçeye yapmayı planladığı projeler ve hedefleri hakkında bilgilerde verdi. Program, katılımcıların yoğun ilgisi muhteşem bir atmosferde devam etti.
İnşaat Mühendisi Bezat Ünal Twitter’dan yaptığı paylaşımda '' Dünden bugüne bugünden yarına birlik ve dayanışma kahvaltısına katılım sağlayan Sultangazi Cumhuriyet Halk Partimize gönül veren parti emekçilerine canı gönülden teşekkür ederiz.Bugün bu birliktelik ile Cumhuriyet Halk Partimizi İstanbul’da ve Sultangazi'de iktidara yürüyeceğimizin inanıyoruz .Bu organizasyonda irade ve emek koyan destek olan arkadaşlarımıza da ayrıca teşekkür ederiz. " ifadelerini kullandı.